LightBlog
Adbox

İslamda cinsellik,islamda cinsel yaşam nasıl yaşanmalı

islam,islamda cinsellik,islamda cinsel yaşam,islamda cinsellik
islamda cinsellik
Cinselliğin yazılı ve görsel basında gözümüze gözümüze sokulduğu her mecliste,her ortamda ulu orta konuşulduğu bir dünyada bir müslümanın islamda cinsel yaşamının nasıl yaşanması gerektiğini ve sınırlarını öğrenmesi çok büyük önem arz ediyor.Her kafadan bir sesin çıktığı,modern hocaların dinin 1500 yıllık yorumunu "yanlış yapılmış" diyerek yeniden yaptığı bir zamanda bu çetrefilli konuda yazmak istedim.Bir kere şunu iyice anlayalım islamda cinselliğin evlilik dışı yaşanması kesinlikle haramdır.Karı koca arasında yaşananan cinselliğin de elbette belli sınırları vardır..Ters veya ağızla yapılan ilişkiler kesinlikle doğru değildir.Bunun sebeblerini dini açıdan açıklamak yerine modern tıbbin diliyle açıklamak istiyorum.Normal yollardan oluşmayan cinselliğin hastalıklara davet ettiğini kadın ve erkek için sakıncalı olduğunu tıb dünyası söylüyor.İslamdada zararlı olan temiz olmayan,pis olan her şeyin günah olduğunu biliyoruz..Esasen islamda cinsel birleşme çoğalmak ve karı koca arasındaki bağı güçlendirmek için yapılır bunların dışında sapıkca aşırıya kaçan uygulamalardan kesinlikle uzak durulmalıdır.
Share on Google Plus

About netividi

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.

1 yorum:

 1. Flexibility pertains not only to the often adaptive way that the software can help you meet the needs of your clients, but also to its ability to
  run your business in a versatile manner. Winners
  that accept lump sum cash are required to remit lottery taxes
  in full, while those that accept annuity payments pay taxes with each installment.
  A tax attorney specializes in tax solving problems of taxpayer.


  e deklaracje pit

  YanıtlaSil

Bir google hesabınız yoksa yorumlama biçiminden "Anonim'i" Seçininiz..