26 Mayıs 2018 Cumartesi

Televizyondaki Hocalar Ne Kadar Para Kazanıyor 2018


Hocalar Ramazanda Ne Kadar Maaş Alıyor?
Benim inancıma göre iman karşılıksızdır. Yani din adına hareket eden insanların para kazanması etik değildir. Çünkü bu hadise toplumda normalleştiği zaman din üzerinden para kazanan insanlarda türemektedir. Din  işine, gönül işine para karışmamalı. Allahın dini üzerinden para kazananların benim nazarımda bir  kıymeti yoktur. Siz bu konuya nasıl bakıyorsunuz bilmem ama işte ramazanda ceplerini dolduran televizyonlarda devamlı gördüğümüz hocaların aylık gelirleri. 

Hocaların ramazan programlarından aldıkları paraları merak ediyorsanız cevabı bu yazımızda. Ramazan ayının başlamasıyla birlikte tüm türkiye iftar ve sahur programlarına kitlendi. Hal böyle olunca programları sunan hocaların da ramazan ayı boyunca aldıkları para da merak konusu oldu. Bir çok kişinin ilgisini ve merakını çeken bu konu ilk kez resmiyet ve habertürk gazetesinden Mustafa DOĞAN bu konu ile ilgili yaptığı haberde hocaların ramazan ayı boyunca programlardan  aldığı ücretleri okuyucularıyla paylaştı. 
Mustafa DOĞAN'ın yaptığı habere göre, Atv ekranlarında ramazan ayı boyunca Nihat HATİPOĞLU 600 Bin TL ile birinci sırada yer alırken ikinci sırada 400 Bin TL ile Kanal D ekranlarında program yapan Mustafa KARATAŞ bulunuyor. Aylık 150 Bin TL ile 3 ncü sırada yer alan isim Fatih ÇITLAK. Dördüncü sırada ise Kanal 7 ekranlarında program yapan Ömer DÖNGELOĞLU bulunuyor. Döngeloğlu aylık kazancı 70 Bin TL.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bir google hesabınız yoksa yorumlama biçiminden "Anonim'i" Seçininiz..