6 Mart 2017 Pazartesi

Nicole Kidman Big Little Lies Dizisi Cesur Sahneleri


nicole kidman dizisi
Yılların yaşlandıramadığı insanlar vardır işte onlardan birtanesi de nicole kidmandır. Çocukluğumdan beri nicole kidmanı hep sevmişimdir. Nicole Kidman beni çocukluğumda da heyecanlandırıyordu şimdi de. Şimdilerde 49 yaşına basmasına rağmen dünyaca ünlü aktris yeni dizisi Big Little Lies yani büyük küçük yalanlar dizisinde verdiği cesur pozlarla tüm ingilterenin ve dünyanın magazin gündemine oturmayı başardı.
nicole kidman
 Dizide Nicole Kidman evliliği ve evlilikte karı kocanın yaşadığı bir takım sıkıntıları Celeste karakteriyle izleyiciyle paylaşmaya çalışıyor. Her evli çiftin mutlaka izlemesi gereken bir dizi çünkü eminim hepimiz bu dizide kendi hayatımızdan birşeyler bulacağız ve ters giden yanlış yaptığımız ancak farkında olmadığımız şeyleri düzeltme imkanına sahip olacağız.
nicole kidman dizideki resimleri
 Dediğim gibi öteden beri beni nicole kidman ismi heyecanlandırıyor. Eğer sizi de benim gibi heyecanlandırıyorsa ingilterede yayınlanan bu dizi ne yapıp edin mutlaka izleyin derim.
İşte Nicole kidmanın o çok konuşulan cesur sahnesinin fotoğrafı. Fotoğraftaki en önemli yeri tabiki buzladık ancak sansürsüz bir şekilde izlemek için youtube'ye girmek yada diziyi izleyebilirsiniz.
Çocukları anaokuluna giden kadınlar, veli toplantısı esnasında gerçekleşen bir cinayeti aydınlatmaya çalışacak. Bu kadınlardan birini Nicole Kidman canlandırıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bir google hesabınız yoksa yorumlama biçiminden "Anonim'i" Seçininiz..