Ev kuşu evrim akın 19 Nisan 2016 salı show tv - Netividi

Arama Yap

Ev kuşu evrim akın 19 Nisan 2016 salı show tv

http://link.tl/1nbbv

ev kuşu 19 nisan 2016
Kanal : Show Tv
Yayın Tarihi: 19/04/2016
Yayın Saati: 13:00
Sunucu: Evrim Akın
Konu : Ev Dekorasyon

Yuvalarının neşesine neşe katıp, bu özel anları tüm Türkiye ile paylaşmak isteyenlere müjde! Evrim Akın ile Ev Kuşu, keyifli sohbeti ve ilginç sürprizleriyle evlerinize misafir olup sizlere yepyeni yaşam alanları hazırlayacak.

Hafta içi her gün ekranlarınıza gelecek programda, Evrim Akın bir yandan evinizi gezip sizi ve ailenizi   kendisine has üslubuyla Türkiye ile tanıştırırken diğer yandan da mutfaktan oturma odasına, banyo tuvaletten yatak odası ve çocuk odasına kadar evinizin bir bölümünü baştan aşağı yenileyecek.

Yenilenecek olan evinizin bölümü için Evrim Akın ile alışverişe çıkacak, bu renkli ve heyecan dolu anları ölümsüzleştirme şansına da sahip olacaksınız...

Zaman zaman ünlüleri de evlerinize konuk edecek olan Evrim Akın ile Ev Kuşu, sımsıcak sohbeti, sizi her an şaşırtacak sürprizleri ve hiç bitmeyecek neşesiyle Show TV'de...

“Evrim Akın İle Ev Kuşu programına katılmak isteyenlerin dikkatine,

Program ekibimize dahil olmayan kimliği meçhul kişiler tarafından, programımızın ismini ve logosunu kullanarak telefon veya SMS yoluyla katılım ücreti talebinde bulunulduğu öğrenilmiştir. Öncelikle programımıza katılım için hiçbir şekilde ücret talep edilmemektedir. Yalnızca internet sitesinde bulunan başvuru formunu dolduran adaylar ile ön görüşme için iletişime geçilmektedir. Dolayısıyla herhangi bir başvuru yapılmadan sizinle iletişime geçmemiz mümkün değildir. Ayrıca katılımcılar belirlenmeden önce başvuran adaylarla ön görüşme yapılmakta, ardından programa katılacak kişiler belirlenmektedir.

Kısaca, herhangi bir başvuru olmadan ve sizinle ön görüşme yapılmadan programa seçildiğinizi/katılacağınızı söyleyerek sizden katılım ücreti ve/veya her ne nam altında olursa olsun para talep eden kişiler kesinlikle program ekibinden değildir; bu kişilere itibar etmeyiniz ve kesinlikle kendilerine herhangi bir ödeme yapmayınız!”
http://link.tl/1nbbv

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bir google hesabınız yoksa yorumlama biçiminden "Anonim'i" Seçininiz..