Yaşama Dair Bilgiler...

1 Mart 2014 Cumartesi

Kas erimesine iyi gelen bitkisel kür ibrahim saraçoğlu


kas erimesine iyi gelen kür
İbrahim saraçoğlu kas erimesi kürü
Bir süredir bitkisel kürlerden paylaşmıyorduk geçenlerde yine iyi fikir programında ibrahim saraçoğluna rast geldim ve kas erimesi için önerdiği bir kürü paylaşıyordu eminim benim gibi programı izleyenler vardır ve tarifi alamayanlar için bu yazıyı hazırladım...Malum televizyonda hızlı hızlı geçiyolar arka arkaya kür tarifleri veriyorlar bazen not almak zor oluyor yada aklımızda tutarız sanıyoruz ama unutuyoruz....İşte  Kas erimesi bitkisel tedavisinin nasıl olacağını merak eden hastalar için Prof.dr.İbrahim saraçoğlu trt 1 ekranlarında yayınlanan iyi fikir programında bitkisel kürün nasıl yapılacağını açıkladı.İşte ibrahim saraçoğluna göre kas erimesine iyi gelen destekleyici kür tarifi.
Hazırlanışı
Bir tutam mısır püskülü ve ısırgan otunu 1 bardak suda 5 dakika kaynatın.Günde 2 defa tüketin.Yatmadan önce 5-6 adet karabaş otunu kaynatın ve tüketin.

2 yorum:

  1. bu kür kas erimesi içinmi kemik erimesi içinmi?bu yayın (trt 1 iyi fikir) in verildiği günün linkini yayınlarmısınız ?

    YanıtlaSil
  2. bu kür kemik erimesi içinmi yada kas erimesi içinmi?neden cevap verilmiyor?bu yayın linki neden verilmiyor?hastamız var yapıcaz bu kürü ama İbrahim saraçoğlu kas erimesi için benim şuan için kürüm yok demişti ACİL CEVAP LÜTFEN

    YanıtlaSil

Bir google hesabınız yoksa yorumlama biçiminden "Anonim'i" Seçininiz..