Yaşama Dair Bilgiler...

26 Aralık 2013 Perşembe

Zihin açıklığı için nihat hatipoğlu hafızayı güçlendirme dua


nihat hatipoğlu,dua,hafıza güçlendirme,duası,zihin açıklığı
nihat hatipoğlu zihin açıklığı duası
 Zihni açan,hafızayı kuvvetlendiren dua
Nihat hatipoğlu...Milletin her kesmi tarafından sevilen ender din adamlarından biri..Hele ki din adamlarının siyasileştiği,abuk sabuk içtihatlar yaptığı şu dönemde ihtiyacımız olan güveni huzuru veren biri nihat hoca.O yüzden iyi ki var nahit hatipoğlu...Aşağıdaki dua nihat hatipoğlunu canlı yayında zihin açıklığı yada zihni kuvvetlendirmek için okunmasını tavsiye ettiği bir duadır.Duayı ne zaman ve nasıl okunacağı konusunda bir bilgim yok ancak duanın istenildiği an okunabileceğini düşünüyorum yani herhangi bir özel zamanı varsa bilmiyorum bilen arkadaşlar varsa yorum olarak lütfen bize yazsın.Allah dualarınızı kabul eder inşallah.
Dua
Ya rabbi bize Peygamberlere lütfettiğin hafızaya benzer bir hafıza,nebilere lütfettiğin ilhama benzer bir ilham gücü ve velilere lütfettiğin anlayışa benzer bir anlayış nasib et.Bütün bunları kendi zenginliğinle lütfet.Sen cömert olanların en cömertisin.Göğsümü genişlet.Bana güçlü anlayış nasib et.

2 yorum:

  1. allah sizden razı olsun hocam,


    YanıtlaSil
  2. Hocam benim esim hergun alkol aliyo sadece ramazan da icmiyo alkolden vazgecirmem icin bana yardim edin ne olur once allahin izniyle sonra sizin vesilenizle

    YanıtlaSil

Bir google hesabınız yoksa yorumlama biçiminden "Anonim'i" Seçininiz..