Yaşama Dair Bilgiler...

14 Ekim 2013 Pazartesi

Evlenmek için okunacak dua,evlenmek isteyenler için dua


evlilik duası,kısmet açma duası,evlenmek isteyenler,dua,oku,dualar
evlenmek için okunacak dua
Evlenmek isteyen genç kızlar için okunacak bir sürü dua var internette.Kısmet açma duası adı altında..Elbette bu duaların hangisi daha iyi bunu bilmek imkansız ancak şu gerçek ki samimi bir şekilde evlenmek istediğinizi isterseniz ve aşağıdaki duaları elinizden geldiğince okursanız mutlaka sonuç alacaksınız..Zira evlilik Allahın emrettiği ve sevdiği birşeydir.Çirkin güzel her insanın evleneceği birisi vardır.Kısmetinizde kim varsa aşağıdaki dualar sayesinde tez zamanda karşınıza çıkar.Unutmadan aşağıdaki duaları okuyup kısmeti açılan,nişanlanan evlenen olursa mutlaka bize yorum olarak yazsın.

1- "Allahümme salli ala seyyidina muhammedinil fatihil ebvab"

Bu Dua 1001 defa Pazartesi ve Perşembe Geceleri Okunur.Çok etkili bir Dua.Bu Duayı Okuduktan sonra 3500 YA SEMİ’U derseniz daha etkili olur.

2- Dul veya bakire bir kadin cuma günü oruç tutup öglen saatlerinde gümüsbir yüzük üzerine Allah Lafza-i Celali yazip(yazdirip) sag elininyüzük parmaginda tasirsa Allahin izniyle evlenir.

3-Normal bir mendil büyüklüğünde ipekli kırmızı bir kumaş parçası ve ya kullanılmamış kırmızı ipek bir mendil. Bu kırmızı mendil veya ipek kumaşa, Nahl suresi 72. ayeti herhangi bir kalemle yazılacak ve üzerine aynı ayet 111 defa okunacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bir google hesabınız yoksa yorumlama biçiminden "Anonim'i" Seçininiz..