Erkek kıza aşık olduğunu nasıl belli eder ?

  5 yorum

erkek,aşık erkek,kıza aşık erkek,kıza aşık erkek nasıl anlaşılır,erkek kıza aşık olursa,nasıl anlaşılır
aşık erkek
Erkeğin Aşık Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır ?
Aşık olan erkek aşık olduğu kadına herşeyden önce ilgi götremeye,onu aramaya başlar.Günde 3-5-10 defa telefon etmeye başlar.Ona mesajlar göndermeye başlar.Sürekli buluşma teklifleri yapmaya başlar.Bir kez buluşursunuz yetmez bir daha buluşmaya çağırır.Güya tesadüfler yaratır.Karşısınıza çıkar yolunuza çıkar aa sende mi burdan geçiyordun bende burdan geçiyordum birlikte yürüyelim gibi daha sonra nereye gidiyorsun gibi sorular sorar ve aldığı cevaba aa bende oraya gidiyorum seni bırakıyım oraya gibi birtakım yaklaşımlarda bulunur.O yüzden anlaşılır erkek hoşlandığını çabuk belli eder.Genelde erkek çok bekmeze söyler aslında anlamasına da gerek kalmadan söyler yani direk söyler ki bu büyük bir hatadır aslında.O kadar da yani buluşmanın 2.gününde ben senden hoşlanıyorum demenin bir alemi yok diye düşünüyorum.Tıpkı erkeklerde olduğu gibi kadınlarda da yanlış anlaşılma zaman zaman olabiliyor.Çok samimi bir arkadaşınızdan hoşlanabilirsiniz iş arkadaşı,okul arkadaşı,mahalle arkadaşı olabilir onun ilgisini yanlış değerlendirebilirsiniz.Onun size gösterdiği her ilgiyi sanki sizden hoşlanıyormuş gibi algılayabilirsiniz bununda çözümü yoktur aslında evet birbirine çok benzer dostken yapılan jestlerle sevgili olmak üzereyken yapılan jestler birbirine çok benzer her zaman anlamanın imkanı da yoktur.İşiniz şansa kalmıştır..

5 yorum :

 1. Aski sevene deyil sevipte ayrilana sor♡♡♡♡♡

  YanıtlaSil
 2. @AdsızSen çok sevmiş ve ayrılmışsın herhalde böyle yazdığına göre öyleyse anlat bakalım aşk neymiş ben ve bu sayfayı ziyaret eden tüm ziyaretçiler öğrensin aşkı..:)

  YanıtlaSil
 3. ask anlatilmaz yasanir sadece anlatmakla bitmeyen bir bsey bence ask oyle bir duygu ki hatta birde butun ilklerin gercekten ask oldugun biriyle olduysa eger bu insani dahada mutlu eder kizlar gosterdigin ask ilgi sefkat sevginin gun gectikce daha fazlasini ister hala asik olup olmadigini anlamalari icin eger gosteremiyorsan isin biraz zora dusuyor kiz defalarca kirabilir uzebilir belkide piskolojinisi bozacak hale kadar getirebilir ama erkek oylecesine asiktir ki her zora katlanabilyor zoru basarmak onemlidir kolayi herkes sever ask zor olan eger gercek bi aski kazandiysaniz zaten o askta 1-0 ondesiniz ne olursa olsun herzaman saatle saniyeler saliseler hatta gectikce sevginize bir kat daha fazla sahip cikmalisiniz cunku ask herseye bedel anlattiklarim belki sacmada gelse dedigim gbi ask anlatilmaz yasanr :)

  YanıtlaSil
 4. @Adsız yukarıda ki aski seven deyil sevipte ayrılana sor yorumunu yazan siz misiniz ? ona cevaben mi verdiniz bu cevabı ?

  YanıtlaSil
 5. hayir o yaziyi yazan degilim yani aski sevene degl sevipte ayrilna sor u yazan ben degilim ama ona yanit veren kisiyim uzunca ask anlatilmaz yasanir diyen kisiyim.

  YanıtlaSil

Bir google hesabınız yoksa yorumlama biçiminden "Anonim'i" Seçininiz..