Yaşama Dair Bilgiler...

29 Temmuz 2013 Pazartesi

Ramazan bayramı mesajları 2013,bayram kutlama kısa mesajları


ramazan,bayram mesajları 2013,ramazan bayramı mesajları,bayram kısa mesajları
2013 ramazan bayramı mesajları
11 ayın sultanı ramazan ayı bitmek üzere.Henüz bayrama 9 gün var ancak ben şimdiden tüm inananların ramazan bayramını canı gönülden kutluyorum.Bayram deyince akla gelen ilk şey tabiki eş dost ziyareti ile bayramlaşmak.Bir de uzaktaki akrabalara,tanıdıklara bayram mesajı çekmek sms ile bayramlaşmak cep telefonları çıktı çıkalı bayramların vazgeçilmezi oldu.Bayramın gereği olarak elbetteki bayramlaşacağız,tebrikleşeceğiz ancak ben aynı mesajı rehberimdeki 300 kişiye göndererek bayramlaşmayı pek anlamlı bulmuyorum ve bu işin gsm operatörlerinin kazancı haline dönüştüğünü düşünüyorum.Ama çoğu zaman tanıdığınız herkesle yüzyüze bayramlaşma imkanımız olmadığı için mecbur sms ile bayramlaşmak zorunda kalıyoruz.2013 yılının ramazan bayram mesajlarını yazmadan önce size tavsiyem yüz yüze görüşme imkanınız olanlar varsa sms ile bayramlaşmayın ve yine arama imkanı olanlar en azından cep telefonuyla arayıp bayramlaşmalı yani son seçenek sms olmalı..Aşağıda beğeneceğinizi düşündüğüm ramazan bayramı mesajlarını paylaştım.En alttaki diğerlerinden farklı, nükteli bir bayram mesajıdır.Aşağıdaki listeye sizin de bildiğiniz güzel ramazna bayramı kutlama mesajları varsa lütfen bizimle yorum olarak paylaşın..Hayırlı Ramazanlar...

Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Ramazan Bayramları dileğiyle.

Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların kabul olsun bu bayramda... Ramazan Bayramın mübarek olsun!

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah'a sonsuz şükürler olsun! Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Ramazan Bayramı diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.

Bayramlar o kadar büyülüdür ki, gelişi bütün bir yıl beklenir ve gidişindekikeder de ancak böyle bir ikinci geliş ümidiyle hafifler; tasa iken sevinç olur, hüzün iken beklenen bir neşeye dönüşür. Ramazan Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!

Ramazan Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!

Kalpler vardır sevgiyi paylaşmak için, insanlar vardır yalnız kalmamak için, bayramlar vardır dostluğu paylaşmak için… Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Bu gün yüzün öpülmekten solsun, miden 5 kg şekerle dolsun, cüzdanını bücürler soysun, gönlün huzura doysun, bayramınız kutlu ve mutlu olsun.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bir google hesabınız yoksa yorumlama biçiminden "Anonim'i" Seçininiz..