Kurtadam efsanesi,kurt adam gerçek mi,kurt adam varmıdır?

Kurtadam efsanesi,kurt adam gerçek mi,kurt adam varmıdır?

kurtadam,kurt,kurt adam,kurt adam varmıdır,kurt adam gerçek mi,kurt adam nasıl olunur,kurt adam nasıl dönüşür
kurt adam gerçekte varmı
Kurt adamlar hakkında merak edilenleri soru-cevap olarak paylaşmak istiyorum..Zira internette google aramalarnıda çok aranmış..Kurt adam konusunda en çok arama aşağıdaki soru şekillerinde yapılmış..

Soru: Kurt Adam Var mıdır ?,Kurtadam gerçek mi ?
Cevap: Evet kurtadam vardır ve gerçekte kurt adamlar gerçektir.
Soru: Kurt adam efsanesi var mıdır ?
Cevap: Kurt adamlar gerçektir ancak bu gerçekliğin üstüne yazılmış bir kurt adam efsanesi de vardır.
Soru: Kurt adam olmak mümkün mü ?
Cevap: Kurt adam olmak mümkündür ancak bu kendi isteğinize bağlı değildir.Kurt adam olmak umulmadık bir hastalık gibidir siz isterseniz olmaz o isterse olur.
Soru: Nasıl Kurt adam olunur,Kurtadam nasıl dönüşür ?
Cevap: Kurt adamlık bir hastalıktır.Herkes kurtadam olabilir şu anda hali hazırda dünya üzerinde kurt adam vardır ancak bunlar az sayıdadır.Kurt adam hastalığına tıp litaratüründe "lycos andropoz" denir.Lycos = Kurt andropoz= adam demektir.Yunanca bir kelimedir ve kurt adam demektir.Kısaca açıklamak gerekirse kurt adam hastalığı çift kişilik hastalığıdır.Yani bir insan düşünün bazı zamanlar çok iyi oluyor ama bazı zamanlar çok kötü oluyor işte bu hastalığa lycos andropoz denir.Ender görülen bir hastalık olsada halen bu hastalığa yakalanan insanlar vardır.Kurt adam efsanesi bu hastalığın üzerine üretilmiş bir hayal ürünüdür.

Paylaş:

Sonraki
Önceki

Öne Çıkan Yazı

Kızamıkçık Nedir? Belirtileri Nelerdir?

Kızamıkçık Nedir? Kızamıkçık rubella adını verdiğimiz virüsün neden olduğu çocukluk çağı döküntülü hastalıklarından birisidir.Genellikle ...

NETİVİDİ KİMDİR?


2012 yılında yayın hayatına başlayan Netividi; sağlık başta olmak üzere hayatın her alanında (yaşam, bilim,kültür,teknoloji vb)özgün ve benzersiz makaleler yazarak içerik üreten blog sitedir.

Bu noktadaki asıl amacımız; kaliteli Türkçe içerik oluşturarak Türk internet kullanıcısına hizmet etmektir.
Saygı ve sevgilerimizle...