Yaşama Dair Bilgiler...

18 Haziran 2013 Salı

Seven erkek nasıl davranır,erkek sevdiğini nasıl belli eder


seven erkekler,seven,erkek,seven erkek davranışları,aşık olan erkek,erkek sevmesi
seven erkek davranışları
Seven erkek nasıl davranılır yada başka bir ifadeyle aşık olan erkek nasıl anlaşılır ? Kadınlar çoğu zaman erkeklerin samimiyetsizlikleri yüzünden güven kaybı yaşıyorlar o yüzden karşısındaki erkeğin  gerçek anlamda sevdiğinden,aşkından emin olmak istiyor.Bazı utangaç kadınlarda hoşlandığı erkeğin kendisini sevip sevmediğini onun davranışlarından anlamaya çalışıyor.O yüzden seven erkeğin davranışları çok önemli çünkü aşık olan erkeğin davranışları,konuşmaları değişir hal ve hareketleri,olaylara verdiği tepkileri tabii olarak farklılaşır.Erkeğin size aşık olup olmadığını anlamanın yolları bellidir.Seven erkek ne yapar ne yapmaz detaylı bir şekilde paylaşacağız ancak bu hususta sizinde kendi tecrübelirinizi paylaşmanızı istiyorum aşağıdaki yorum kısmından "seven erkek" davranışlarını bizimle paylaşmanızı bekliyorum.

Seven erkek nasıl anlaşılır ?
  • Seven erkek devamlı bir bahaneyle size iltifat edecek bir şey bulur.
  • Seven erkek Sizdeki bir farklılığı hemen anlar.Mesela yeni bir ayyakkabı giydiyseniz onun farkına varır ve "ayakkabıların ne güzelmiş" der yada saçınızı başka bir şekilde yaptırdığınızda ilk görüşte fark eder bu size olan alakasının derinliğini gösterir.
  • Seven erkek fedakarlıkta sınır tanımaz her şeyde sizi koruyup kollar mesela hava biraz soğuk olsa üşüdün mü der ve hemen ceketini çıkartır size verir.
  • Seven erkek sizin çevrenizdeki erkek arkadaşlarınızdan rahatsız olur ve onlar hakkında sorular sorar içten içe onlara gıcık olur.
  • Seven erkek eğer size gerçekten aşıksa bunu söylüyorsa ona dünyanın en güzel kadınıymışsınız gibi gelir örneğin makyajsız halinle bile bütün kadınlardan daha güzelsin gibi iltifatlar eder.
  • Seven erkek her şeyde önceliği hep size verir.Sizin memnuniyetiniz onun için her şeyden daha değerli olur.
  • Seven erkek sizinle konuşurken heyecanlanır ve ne söyleyeceğini şaşırır sizin sevdiğiniz konularla ilgili konuşmaya çalışır konu hakkında bilgisi yoksa bile konuşmaya çalışır ve saçmalar.
  • Seven erkek devamlı size yakın durmaya çalışır.
  • Seven erkek centilmenlikte en ileri seviyeye ulaşır örneğin ağır bir şey kaldırılacağı zaman sizin kaldırabileceğiniz bir şey olsa dahi,size izin vermez ve kendisi kaldırır.
  • Aşkı aklını başından alır ve unutkanlık başlar sizinleyle yapması gereken başka işlerini unutuyorsa eğer bilin ki size gerçekten aşıktır.Seven erkek'te aşırı unutkanlık başlar.