Sevdiğine kavuşma duası,sevdiğine kavuşmak için en etkili dua

Sevdiğine kavuşma duası,sevdiğine kavuşmak için en etkili dua

sevdiğine kavuşmak için etkili dua
Biz yerin ve göklerin dua ile olduğuna inanırız. Sevdiğinden ayrılan uzakta olan herhangi bir sebeple kavuşamayanlar için etkili denenmiş bir dua.. Gerçekten bu duayı okuyup gereklerini yapanlar hep aynı şeyi söylüyor gerçekten işe yarıyor bu dua sayesinde sevdiğime kavuştum diyor. Ben bu duayı okuyan sevdiğine kavuşan bir çok kişi olduğunu bildiğim için burada paylaşmak istedim. Dua çok kısa ancak tekrar sayısı biraz fazla. Arkadaşlar lütfen sizde aşağıdaki duayı okuyup olumlu olumsuz ne sonuç alırsanız bize yorum olarak yazın.. Çünkü yaşanmış tecrübeler çok önemli burada bir çok arkadaş duayı okumakta kararsız kalıyor ve eğer gerçekten işe yaradığını, başarılı olduğuu görürse okuyor.. O yüzden sonuçlarını burada paylaşalım.. Allah dualarınızı kabul etsin ve sevdiklerinizle bir ömür boyu mutlu mesut yaşamayı nasip etsin..


dua,sevgiliye kavuşma duası,sevdiğine kavuşma
sevdiğine kavuşmak için dua
Bismillahirrahmanirrahim
Her kim ki bu esmai şerifi besmele ile 3 gün boyunca ,günde 3000 defa Ya Kadir, ya Allah,ya Rahman,ya Allah,ya Rahim,ya Allah,ya Kerim,ya Allah.. diye okursa,talip olduğu kişi kendisine deli divane olur..

Paylaş:

Sonraki
Önceki

Öne Çıkan Yazı

Kızamıkçık Nedir? Belirtileri Nelerdir?

Kızamıkçık Nedir? Kızamıkçık rubella adını verdiğimiz virüsün neden olduğu çocukluk çağı döküntülü hastalıklarından birisidir.Genellikle ...

NETİVİDİ KİMDİR?


2012 yılında yayın hayatına başlayan Netividi; sağlık başta olmak üzere hayatın her alanında (yaşam, bilim,kültür,teknoloji vb)özgün ve benzersiz makaleler yazarak içerik üreten blog sitedir.

Bu noktadaki asıl amacımız; kaliteli Türkçe içerik oluşturarak Türk internet kullanıcısına hizmet etmektir.
Saygı ve sevgilerimizle...