Sevdiğine kavuşma duası,sevdiğine kavuşmak için en etkili dua

Biz yerin ve göklerin dua ile olduğuna inanırız. Sevdiğinden ayrılan uzakta olan herhangi bir sebe... thumbnail 1 summary

Biz yerin ve göklerin dua ile olduğuna inanırız. Sevdiğinden ayrılan uzakta olan herhangi bir sebeple kavuşamayanlar için etkili denenmiş bir dua.. Gerçekten bu duayı okuyup gereklerini yapanlar hep aynı şeyi söylüyor gerçekten işe yarıyor bu dua sayesinde sevdiğime kavuştum diyor. Ben bu duayı okuyan sevdiğine kavuşan bir çok kişi olduğunu bildiğim için burada paylaşmak istedim. Dua çok kısa ancak tekrar sayısı biraz fazla. Arkadaşlar lütfen sizde aşağıdaki duayı okuyup olumlu olumsuz ne sonuç alırsanız bize yorum olarak yazın.. Çünkü yaşanmış tecrübeler çok önemli burada bir çok arkadaş duayı okumakta kararsız kalıyor ve eğer gerçekten işe yaradığını, başarılı olduğuu görürse okuyor.. O yüzden sonuçlarını burada paylaşalım.. Allah dualarınızı kabul etsin ve sevdiklerinizle bir ömür boyu mutlu mesut yaşamayı nasip etsin..

dua,sevgiliye kavuşma duası,sevdiğine kavuşma
sevdiğine kavuşmak için dua

 Bismillahirrahmanirrahim
Her kim ki bu esmai şerifi besmele ile 3 gün boyunca ,günde 3000 defa Ya Kadir, ya Allah,ya Rahman,ya Allah,ya Rahim,ya Allah,ya Kerim,ya Allah.. diye okursa,talip olduğu kişi kendisine deli divane olur..

262 yorum

1 – 200 / 262   Yeni›   En yeni»
«En Eski ‹Eski   1 – 200 / 262   Yeni› En yeni»
Yorum Gönder

Bir google hesabınız yoksa yorumlama biçiminden "Anonim'i" Seçininiz..