Yaşama Dair Bilgiler...

21 Mayıs 2013 Salı

Turkcell,Vodafone ve Avea puk kodu öğrenme


puk kodu,vodafone,avea,turkcell,puk kodu nasıl öğrenilir
online puk kodu öğrenme
Muhtemelen pin kodunuzu 3 defa yanlış girdiniz ve puk kodu nasıl öğrenilir diye merak ediyorsunuz bunu öğrenmek için doğru yerdesiniz.Turkcell,avea ve Vodafone yani kısacası tüm operatörler için puk kodu nasıl öğrenilir aşağıdan öğrenebilirsiniz.Eğer puk kodunuda 3 kez yanlış girdiyseniz bunun geri dönüşünün olmadığını biliyorum yani hattınız iptal oluyor ancak yinede müşteri hizmetlerini arayıp daha sağlıklı bilgi alabilirsiniz aşağıda tüm operatörlerin müşteri hizmetleri yazılı.

Turkcell Puk Kodu Öğrenme

1-Yöntem : Turkcell müşteri hizmetlerini arayıp hat sahibinin bilgilerini vererek öğrenme bunun için turkcell bir telefondan arıyorsanız eğer "532" sabit hat veya başka bir operatörden arıyorsanız "44 1 532" yi arayın.
2- Yöntem : Turkcell online olarak puk kodunuzu öğrenmeniz imkanı sağlıyor bunun için online turkcell puk kodu öğrenme linkine tıklayın ve çıkan iki seçenekten ister tc kimlik numaranızla ister sim kart numarası bilgilerini kullanarak puk kodunuzu öğrenebilirsiniz.

Avea Puk Kodu Öğrenme

1.Yöntem : Avea'nın resmi web sitesine girip online işlemlerden telefon numaranız ve jetsifrenizle sim kartınızın hesabına girip yeni puk oluşturabilirsiniz.
2.Yöntem : Bir başka avea hattından "500" ü başka bir operatörden arıyorsanız eğer "444 1 500"ü arayarak müşteri hizmetleri temsilcisine kart sahibinin güvenlik bilgilerini vermesi dahilinde puk kodunuzu öğrenebilirsiniz.

Vodafone Puk Kodu Öğrenme

1.Yöntem : Vodafone Müşteri hizmetlerini arayarak puk kodunuzu öğrenebilirsiniz bunun için vodafonelu bir hattan 7000 sabit hat ve diğer operatörlerden 444 0 542'yi aramalısınız.
2.Yöntem : Vodafone resmi web sitesine girip online self servis sekmesinden telefon numaranız ve online şifrenizle giriş yapıp abonelik işlemleri sekmesinden online olarak değiştirebilirsiniz ancak bunun için online şifreye ihtiyacınız var şifreyi bilmiyorsanız müşteri hizmetlerini aramanız gerekecek.

4 yorum:

  1. ben puk kodunu 3 den fazla girersem nolur ?

    YanıtlaSil
  2. tel açılmadığı için iki yöntemide yapamıorum

    YanıtlaSil

Bir google hesabınız yoksa yorumlama biçiminden "Anonim'i" Seçininiz..