Yaşama Dair Bilgiler...

24 Mayıs 2013 Cuma

İki kişinin arasını bozmak,açmak için dua,iki kişiyi birbirinden soğutma


ayrılık duası,arasını bozmak için dua
iki kişiyi birbirinden soğutma duası
İki kişinin arasını açmak için dua

İnternette o kadar çok bu duayı arayan insan var ki artık buradan bu konu hakkında birşeyler yazmak zorunda hissettim kendimi.Yani hangi hastalıklı zihniyet böyle bir duayı okumak ister hala anlamış değilim.O yüzden burada iki kişinin arası bozmak için ayırmak için okunması gereken duayı yazacak değilim öyle bir duanın varlığından da şüphe ediyorum çünkü dinimiz dostluk,kardeşlik dini aynı zamanda sosyal bir dindir.Böyle bir şeyin bizim dinimizde yerinin olmadığını düşünüyorum bunu yapanlarında çok büyük bir günahın altına girecekleri aşikar.O yüzden kafanızı böyle şeytanik işlerle yoracağınıza rahatsız olduğunuz konu neyse sorun neyse onu çözmeye çalışın ancak bunu iki kişinin iradesi dışında arasını bozmaya,ayırmaya çalışmadan yapın.Dostdoğru olun en azından olmaya çalışın.Şimdi size bir dost tavsiyesi olarak böyle hastalıklı,şeytanik bir düşüncenin içine düştüğünüz için tövbe istiğfar edin ve af dileyin.Allahtan bu tür sakıncalı düşüncelerden arınmanız için yardım dileyin.En doğrusu bu olacak sizin için..

4 yorum:

 1. iki kisiden biri evliyse ve bu duayi evli olan kisinin esi ariyorsa yine gunahmi islemis oluyor. 3 cocugumun gunahini kim odeyecek bunlarin arasi bozulmszsa..

  YanıtlaSil
 2. Kardeşim bende bu linki gördüğümde hangi kötü niyetli insan yazmış die baktım ama çok güzel yazmışsın nette o kadar değişik şeyler varki insanlar ne kadar kendilerini düşürmeye başlamışlar dediğin gibi dinimiz kardeşlik dini inşallah kardeşliğin önemi anlaşılır. yazdıların için tşk ler belki bi okuyana klavuz olur Allaha emanet.

  YanıtlaSil
 3. @Adsızgüzel yorumun için teşekkür ederim kardeşim...

  YanıtlaSil
 4. @aylin derinAylin hanım biraz geç oldu ama yorumunuzu yeni fark ettim.Ne olursa olsun ister kocanız olsun ister arkadaşınız iki kişinin arasını bozmak için dua etmek müslümana yakışmaz..Zira kötü niyetli insanlar tarafındanda kullanılabilir.Eğer siz eşinizin başka kadınlara ilgisinden,size olan sadakatsizliğinden yakınıyorsanız,bir vakit namazı sonrası eşinizin haramdan uzaklaşması iyi bir eş,çocuklarına iyi bir baba olması,aranızdaki muhabettin artması için Allaha samimiyetle dua edin.Allah dualarınızı kabul etsin..

  YanıtlaSil

Bir google hesabınız yoksa yorumlama biçiminden "Anonim'i" Seçininiz..