Yaşama Dair Bilgiler...

6 Nisan 2013 Cumartesi

Model grubunun isimleri,model grubu üyeleri


model grubu,model gurubu üyeleri,model gurubu isimleri
model grubu üyeleri
Sevilen müzik grubunun üyeleri gün geçtikçe daha çok merak edilir oldu.İlk olarak 2005 yılınad "A due Carmen" ismiyle kurulan müzik grubu 2008 yılında "Model" olarak değiştirilmiştir.Üyeler ise 2005te ilk kurulduğunda gitarda okan ışık davulda aşkın çolak bas gitarda ise can temiz ile kurulmuştu daha sonra 2007 yılında vokale fatma turgutun katılmasıyla bugünkü halini aldı.Gurubun üyelerinin yaşları ve kısa özgeçmişlerini aşağıya yazdım.


Fatma TURGUT (Vokal)
1984 Aydın doğumlu.
9 Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Müzik Ana Bilim Dalı Klasik Gitar bölümünde eğitim gördü.Üniversite eğitimi boyunca çok sesli koro batı müziği armonisi işitme müzik biçimleri piyano şan Geleneksel Türk Sanat Müziği Türk Müziği Armonisi alanlarında eğitim aldı. altı senedir vokalistlik yapmakta ve Karşıyaka Ege Sanat Merkezi’nde klasik gitar öğretmenliği yapmaktadır.

Okan IŞIK (Gitar)
1986 İzmir doğumlu.
Ege Üniversitesi Mühendislik Fakültesi makine mühendisliği bölümü mezunu. 3 senedir profesyonel gitaristlik yapmakta ve İzmir’de çeşitli stüdyolarda kayıtdüzenleme yapmakta. Bunların yanı sıra yanısıra tiyatro oyunları için beste aranje kayıt ve miksaj çalışması yapmaktadır.

Serkan GÜRÜZÜMCÜ (Gitar):
1983 İzmir doğumlu.
Celal Bayar Üniversitesi İ.İ.B.F İşletme bölümünde eğitim gördü. 5 senedir müzik sektöründe bir çok organizasyon şirketiyle turnelere çıkmış ve bu şirketlerle profesyonel gitaristlik yapmaya devam etmektedir. Şu an İzmir’de çeşitli stüdyolarda klasik ve elektro gitar dersleri vermekte ve albüm kayıt-düzenleme yapmaktadır.

Can TEMİZ (Bas Gitar):
1987 İzmir doğumlu.
Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Biyokimya Bölümü’nde eğitim görmektedir. 3 senedir profesyonel olarak bas gitaristlik yapmaktadır. İzmir’de çeşitli stüdyolarda bas gitar dersleri veriyor. 3 senedir Model grubu için beste ve söz yazıyor.

Aşkın ÇOLAK (Davul-Perküsyon):
1985 Kocaeli doğumlu.
9 Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Müzik Ana Bilim Dalı Keman bölümünde eğitim aldı. Çok sesli koro batı müziği armonisi işitme müzik biçimleri piyano şan Geleneksel Türk Sanat Müziği Türk Müziği Armonisi alanlarında eğitim gördü. Bir çok farklı özel müzik dersanesinde keman ve vurmalı çalgılar alanında ders vermekte.İzmir’de bir çok tiyatro oyunu için beste aranje çalışmaları yapmıştır.

5 yorum:

 1. Model'in Eski elektro gitarcısı kim?

  YanıtlaSil
 2. Resimli gösterin

  YanıtlaSil
 3. Baya erken kurulmuşlar.

  YanıtlaSil
 4. Saçları değişik olanın adı ne ?

  YanıtlaSil

Bir google hesabınız yoksa yorumlama biçiminden "Anonim'i" Seçininiz..