İnternet explorer ana sayfa değiştirme,ana sayfamı değiştiremiyorum,anasayfa değişmiyor sorunu

İnternet explorer ana sayfa değiştirme,ana sayfamı değiştiremiyorum,anasayfa değişmiyor sorunu

internet explorer ana sayfa değiştirme sorunu
internet explorer ana sayfa değiştirme
IE Ana Sayfa Değiştirme Sorunu
Tüm internet explorer kullancıları bazen bu durumdan şikayetçi olabiliyor.İstediği bir siteyi ki çoğu zaman bu google oluyor bunu ana sayfada göremeyince değiştirmek istiyor ve bunu araçlar-internet seçenekleri-genel sayfasından yapamayınca nereden yapılır nasıl anasayfa değiştirilir diye internette yana döne arıyorlar.Bu yüzden size bu iş için en iyi ve en garanti yöntemi tavsiye edeceğim.Bütün windows işletim sistemlerinde ve bütün internet explorer çeşitlerinde geçerli.Yani ister windows xp ister windows 7,windows 8 olsun yada internet explorer 8,9-10 bütün hepsinde bu yöntem işe yarıyor..Aşağıdaki adımları izleyerek çok basit bir şekilde değişterebilirsiniz.

İnternet Explorer Ana sayfa Nasıl Değiştirilir

Başlat / Çalıştır / Regedit / HKEY_CURRENT_USER \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Internet Explorer \ Control Panel

control paneline girdikten sonra sağ tarafta duran Homepage'e sağ tıklayıp değiştir deyin ve "1" yazan yeri "0" yapın.Bu işlemi yaptıktan sonra internet explorerden menü çubuğundan araçlardan girdiğiniz zaman pasif olan ana sayfa değiştirme yeri aktifleşecektir ordan istediğiniz adresi ana sayfanız olarak ayarlayabilirsiniz.

Paylaş:

Sonraki
Önceki

Öne Çıkan Yazı

Kızamıkçık Nedir? Belirtileri Nelerdir?

Kızamıkçık Nedir? Kızamıkçık rubella adını verdiğimiz virüsün neden olduğu çocukluk çağı döküntülü hastalıklarından birisidir.Genellikle ...

NETİVİDİ KİMDİR?


2012 yılında yayın hayatına başlayan Netividi; sağlık başta olmak üzere hayatın her alanında (yaşam, bilim,kültür,teknoloji vb)özgün ve benzersiz makaleler yazarak içerik üreten blog sitedir.

Bu noktadaki asıl amacımız; kaliteli Türkçe içerik oluşturarak Türk internet kullanıcısına hizmet etmektir.
Saygı ve sevgilerimizle...