Tv yarışmaları,Televizyon yarışma programları 2013

Tv yarışmaları,Televizyon yarışma programları 2013

tv,televizyon,tv yarışma programları,tv yarışma başvuru
tv yarışma programları
Televizyonda yayınlanan yarışma programları hepimizin ilgisin çekmekte ve bir çoğuna bizde katılmak istiyoruz şimdi size kanal kanal tvde yayınlanan bütün yarışma programlarını yazmak istiyorum.Bence hepsine başvurun en azından birinden cevap gelirse amacınıza ulaşmış olursunuz..Birde yarışma programlarına katılırken doldurduğunuz forumlarda daha ilgi çekici sıra dışı şeyler yazın sıradan olmayın.Bu söylediğim özellikle kim milyoner olmak ister de geçerli..Aşağıya kanalların orjinal web sitesinin adreslerini yazıyorum dilediğiniz kanaldan dilediğiniz yarışma programına başvurabilirsiniz.Yarışma programlarını tek tek yazmıyorum çünkü güncel olmuyor yen çıkan yarışmalar olabilir o yüzden ben direk orjinal web sitelerinin adreslerini veriyorum güncel olarak ordaki yarışmalardan istediğinize başvurun.


Paylaş:

Sonraki
Önceki

Öne Çıkan Yazı

Kızamıkçık Nedir? Belirtileri Nelerdir?

Kızamıkçık Nedir? Kızamıkçık rubella adını verdiğimiz virüsün neden olduğu çocukluk çağı döküntülü hastalıklarından birisidir.Genellikle ...

NETİVİDİ KİMDİR?


2012 yılında yayın hayatına başlayan Netividi; sağlık başta olmak üzere hayatın her alanında (yaşam, bilim,kültür,teknoloji vb)özgün ve benzersiz makaleler yazarak içerik üreten blog sitedir.

Bu noktadaki asıl amacımız; kaliteli Türkçe içerik oluşturarak Türk internet kullanıcısına hizmet etmektir.
Saygı ve sevgilerimizle...