Rızık ve kısmet açma duası,iş bulmak için okunacak dualar

Rızık ve kısmet açma duası,iş bulmak için okunacak dualar

rızık açma,kısmet açma,iş bulmak için dua,dua,iş bulmak için dua,rzık açmak için dua
rızık açma duası
Rızık Açmak Ve İş Bulmak İçin Yapılması Gerekenler

Rızık açma duası yada iş bulmak için okunması gereken dua ülkemizin ekonomik şartlarında çok talep edilen dualar oldu.Gerçekten internette bu tür duaları arayan okuyan o kadar çok insan var ki inanamazsınız.Bende bir araştırma yaptım ve rızık açmak ve iş bulmak için yapılması gereken kolay bir şey var.Öncelikle bir temiz kağıdın üstüne a4 kağıdı olabilir bu 3 defa ayete'l kürsiyi yazdıktan sonra tam 1289 kere Ya Allah,Ya Hayyü ya Kayyum, Aliya Aziym diye okuyun.Okuduktan sonra da ayetel kürsi yazdığınız kağıdı bir muşambaya sararak üstünüzde taşıyın söylenen göre bu duayı yukarıdaki söylediğim gibi okuyup üzerinde taşıyan insanın rızkı bollaşır kısmeti açılırmış ve ayrıca ayetel kürsiyi okuduğunuz için her türü şerden de muhafaza olursunuz.


Paylaş:

Sonraki
Önceki

Öne Çıkan Yazı

Kızamıkçık Nedir? Belirtileri Nelerdir?

Kızamıkçık Nedir? Kızamıkçık rubella adını verdiğimiz virüsün neden olduğu çocukluk çağı döküntülü hastalıklarından birisidir.Genellikle ...

NETİVİDİ KİMDİR?


2012 yılında yayın hayatına başlayan Netividi; sağlık başta olmak üzere hayatın her alanında (yaşam, bilim,kültür,teknoloji vb)özgün ve benzersiz makaleler yazarak içerik üreten blog sitedir.

Bu noktadaki asıl amacımız; kaliteli Türkçe içerik oluşturarak Türk internet kullanıcısına hizmet etmektir.
Saygı ve sevgilerimizle...