Yaşama Dair Bilgiler...

28 Mart 2013 Perşembe

Kolay rimel temizleme yöntemi,Rimel kolayca nasıl çıkartılır


rime,kirpik,rimel çıkartmak,makyaj,makyaj temizleme yöntemleri
rimel çıkartma
Makyaj Temizleme Yöntemleri Rimel Kolayca Nasıl Temizlenir ?

Rimel temizlemek aslında bir sanattır diyebiliriz çünkü rimel temizlerken genel olarak tercihimiz onu yüzümüze,gözümüze bulamak olur.Böyle yapmayacağız aşağıdan yukarıya yukarıdan aşağıya önce rimelin kirpiğimizin üstünde oluşturduğu fiber kalıbı temizleyeceğiz.Benim önerim su ile çözülebilen rimeller kullanmanızdır çünkü diğer rimeller uzun süre kalsa bile temizlenirken temizlenmediği sürece siz onla yaşarken kirpiklerinizi kırmaya başlar temizlenmesi çok zordur o yüzden temizlerken hem aşağıdan hem yukarıdan kirpiğimize küçük müdahalelerde bulunuyoruz.Böylelikle bir kaç saniye içerisinde kirpikleri rimellerden arındırabiliriz.Bu yöntem çok kolay aynı zamanda kolay olduğu kadar da çok sağlıklıdır.

5 yorum:

 1. suyla çözülebilen rimel markası önerir misiniz?

  YanıtlaSil
 2. @Adsızgenelde suya dayanaklı olması istenir rimellerin ancak siz temizlemesi kolay olsun diye suyla çözülebilen rimel istiyorsunuz sanırım bunun iççin Maybelline marka rimeli önerebilirim suyla çok kolay bir şekilde rimeli temizleyebilirsiniz..

  YanıtlaSil
 3. rimeli kirpiklerimden temizlerken sorun yaşıyorum temizleme jel yada süt falan kullanamıyorum alerjim olduğundan dolayı bu yüzden su ile çözülebilen benim için daha iyi.

  YanıtlaSil
 4. Maybelline' nin tüm ürünlerimi suyla kolay temizlenebiliyor?

  YanıtlaSil
 5. @Adsız bilmiyorum canım ancak bende
  "Maybelline Volum' Express Falsıes Black Drama Siyah" var ve suda çok kolay çözülüyor alırken sorarsan zaten söylerler yada internetten alıyorsan rimeli gittigidiyor yada hepsiburada gibi ürün açıklamasında yazıyor suda kolay çözülüp çözülmediği ona göre alırsın...

  YanıtlaSil

Bir google hesabınız yoksa yorumlama biçiminden "Anonim'i" Seçininiz..