Adobe flash player son sürüm indir gezginler 2013

Adobe flash player son sürüm indir gezginler 2013

abode,flash player gezginler indir,abode flash indir,flash paleyr 2013 indir
flash player indir
Abode flash player kuşkusuz internette çok büyük önemi var.Hemen hemen bütün video oynatıcıyı çalıştırmak için ihtayaç duyarız bu çok yönle programa..Özellikle flash tabanlı sitelerde bu program olmasa neredeyse hiç bir şey çalışmaz..Son sürümünü gezginler den indirebilirsiniz ancak ben orjinal sitesinden indirmenizi tavsiye ediyorum evet gezginler sağlam bir site ama millet olarak orjinal ve yasal olan yerlerden indirmeyi öğrenmemiz gerekiyor..O yüzden ben gezginler yerine abode flash playerin orjinal web sitesini veriyorum orda sürekli güncelleniyor zaten en son sürümü mevcut oluyor tek tıkla indirebiliyorsunuz.Aşağıdaki verdiğim linke tıklayın Şimdi indir demeden önce mcafee security programı işaretli o isteğe bağlı lüzumsuz bir programdır ondaki tiki yani işareti kaldını daha sonra şimdi indir deyip bilgisayarınaz yükleyin.

Abdode Flash Player Son Sürüm Tıkla İndir

Paylaş:

Sonraki
Önceki

Öne Çıkan Yazı

Kızamıkçık Nedir? Belirtileri Nelerdir?

Kızamıkçık Nedir? Kızamıkçık rubella adını verdiğimiz virüsün neden olduğu çocukluk çağı döküntülü hastalıklarından birisidir.Genellikle ...

NETİVİDİ KİMDİR?


2012 yılında yayın hayatına başlayan Netividi; sağlık başta olmak üzere hayatın her alanında (yaşam, bilim,kültür,teknoloji vb)özgün ve benzersiz makaleler yazarak içerik üreten blog sitedir.

Bu noktadaki asıl amacımız; kaliteli Türkçe içerik oluşturarak Türk internet kullanıcısına hizmet etmektir.
Saygı ve sevgilerimizle...