15 Mart 2013 Cuma Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final Eşleşmeleri

15 Mart 2013 Cuma Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final Eşleşmeleri

şampiyonlar ligi,çeyrek final,15 mart şampiyonlar ligi
şampiyonlar ligi çeyrek final eşleşmeleri
Şampiyonlar liginde son çeyrek finalistelerde belli oldu portoya deplasmanda 1-0 yenilen malaga kendi evinde portekiz temsilcisini 2-0 yenmeyi başardı ve çeyrek final biletini aldı.İngiliz ekibi arsenal ise evinde 1-3 yenildiği bayern münihe dramatik bir şekilde deplasmanda 0-2 yenmesine rağmen çeyrek finale çıkamadı ve son çeyrek finalist alman ekibi bayern münich oldu.Şimdi gözler 15 mart 2013 cuma günü yapılacak kura çekiminde..Henüz kuralar belli değil belli olduğunda buraya yazacam ama sağlam bir yerden aldığım duyama göre kuralar şimdiden belliymiş ve eşleşmeler aşağıya yazdığım gibi olacakmış..Maçlar 4 nisan 2013 te olacak rövanş maçları ise 11 nisanda oynanacak.Bu bir dedikodu daha öncede böyle dedikodular çıkmıştı sanırım geçen sene ve hemen hemen hepsi tutmuştu bakalım bu tutacak mı..

İşte Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final Eşleşmeleri

Malaga - Borissia Dortmund
Bayern Münich - Juventus
Psg - Barcelona
Real Madrid - Galatasaray

Paylaş:

Sonraki
Önceki

Öne Çıkan Yazı

Kızamıkçık Nedir? Belirtileri Nelerdir?

Kızamıkçık Nedir? Kızamıkçık rubella adını verdiğimiz virüsün neden olduğu çocukluk çağı döküntülü hastalıklarından birisidir.Genellikle ...

NETİVİDİ KİMDİR?


2012 yılında yayın hayatına başlayan Netividi; sağlık başta olmak üzere hayatın her alanında (yaşam, bilim,kültür,teknoloji vb)özgün ve benzersiz makaleler yazarak içerik üreten blog sitedir.

Bu noktadaki asıl amacımız; kaliteli Türkçe içerik oluşturarak Türk internet kullanıcısına hizmet etmektir.
Saygı ve sevgilerimizle...