Yaşama Dair Bilgiler...

10 Şubat 2013 Pazar

Timsah arena son hali,Canlı yayın bursa büyükşehir stadyumu inşaat görüntüleri


yeni bursa stadı,timsah arena,bursa büyükşehir stadyumu
timsah arena son hali
Tüm bursalıların ve futbolseverlerin heyecanla bitmesini beklediği çok güzel modern bir stad bursa büyükşehir stadyumu yada bilinen adıyla timsah arena..Timsah arenada çalışmalar ne alemde son halinin resimlerini arayanlar merak edenlerin olduğunu biliyorum.O yüzden sizler için canlı olarak an be an timsah arenadaki son durumu görebileceğiniz iki flash video ekliyorum.Evet aşağıdaki video canlıdır.Yani canlı canlı yeni bursa stadının inşaatının çevresindeki kameralardan online olarak aktarılmaktadır.Sayfamızı sık kullanılanlar sekmesine ekleyip gün be gün çalışmaları sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz..


5 yorum:

 1. Bu harika birşey, güzel Bursa'mıza böyle bir hizmette bulunmanızdan dolayı sizlere teşekkür ederiz

  YanıtlaSil
 2. Eger timsah biçiminde olursa projede ki gibi Bursa'nin turist sayisini arttiracagindan eminim.Bursa'ya hem yerli hemde yabanci turist sayisinda ki artisi daha da arttiracaktir bu stad.Oncelikle adi Timsah Arena kalmali.Bu bir marka olabilmesi için önemli.Kisi veya kurumlarin adi verilmemeli.Bu tişört veya forma satilarini dusurur.Hayirli olsun.

  YanıtlaSil
 3. @Adsızevet timsah şeklinde olacak bu kesin bursaya birde yht yapılırsa ki şu anda yapılıyor diye biliyorum o zaman bursada yerli turist sayısı çok artacaktır

  YanıtlaSil
 4. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil

Bir google hesabınız yoksa yorumlama biçiminden "Anonim'i" Seçininiz..