İzmir yeşilyurt devlet hastanesi online randevu alma

İzmir yeşilyurt devlet hastanesi online randevu alma


hastane randevu merkezi,randevu nasıl alınır,yeşilyurt,izmir
yeşilyurt devlet hastanesi randevu alma
İzmir yeşilyurt devlet hastanesinden randevu almanın bir kaç yolu var..İsterseniz telefonla arayıp alabilirsiniz.Ya da Online olarak internet üzerinden alabilirsiniz ve hastaneye giderek bizzat randevu alabilirsiniz.Ben size şimdi onlien olarak internet üzerinden ücretsiz randevu nasıl alınır onu anlatacağım çünkü telefonla aradığınız zaman ücretli oluyor webden alırsanız ücretsiz almış oluyorsunuz.Sağlık bakanlığı bünyesinde oluşturulan hastane randevu merkezi sitesine girerek randevu alabilirsiniz.Bunun için öncelikle yeni kayıt oluşturmanız gerekiyor yanı kayıt oluşturmak için Hastane Randevu Merkezi buraya tıklayın. Açılan sayfada sağ aşağıdaki kırmızı randevu al butonuna tıklayın ve yeni üye sekmesine tıklayıp gerekli bilgileri girip kaydet'e tıklayın.Kaydınızı yaptıktan sonra izmir yeşilyurt devlet hastanesinin ilgili bölümünden yani hangi bölümden randevu almak istiyorsanız randevunuzu alın.Yok ben bunları beceremem diyorsanız eğer ALO 182 hastane randevu hattını arıyarak telefonla randevunuzu alabilirsiniz.Ancak bu ücretlidir yani kendi tarifeniz üzerinden şehir içi konuşma neyse onunla ücretlendirilyor..

Paylaş:

Sonraki
Önceki

Öne Çıkan Yazı

Kızamıkçık Nedir? Belirtileri Nelerdir?

Kızamıkçık Nedir? Kızamıkçık rubella adını verdiğimiz virüsün neden olduğu çocukluk çağı döküntülü hastalıklarından birisidir.Genellikle ...

NETİVİDİ KİMDİR?


2012 yılında yayın hayatına başlayan Netividi; sağlık başta olmak üzere hayatın her alanında (yaşam, bilim,kültür,teknoloji vb)özgün ve benzersiz makaleler yazarak içerik üreten blog sitedir.

Bu noktadaki asıl amacımız; kaliteli Türkçe içerik oluşturarak Türk internet kullanıcısına hizmet etmektir.
Saygı ve sevgilerimizle...