iphone 5 müzik ve film yükleme,iphone 5 müzik ve film nasıl yüklenir

iphone 5 müzik ve film yükleme,iphone 5 müzik ve film nasıl yüklenir

iphone 5-iphone5-müzik yükleme,film yükleme
iphone 5 piyasa çıktıktan sonra herkes bana bu soruyu soruyor nasıl film ve müzik atabilirim.Müzik ve film yüklemek için diğer iphonelardan farklı olarak müzik ve film yüklemek için itunes programına ihtiyacınız olacak.Şimdi detaylı olarak ilk önce müzik daha sonra film nasıl yüklenir onu anlatalım.

İphone 5 Müzik Yükleme Detaylı Anlatım

Öncelikle itunes programını indirin. itunes programını buradan indirin. 
iphone'yi bilgasayara bağladıktan sonra itunes programını çalıştırın.
Programın açtıktan sonra sol üstte bulunan file dan new playlist sekmesine tıklayın.
Untitled playlist adında başlıksız yeni bir şarkı listesi açılacak isterseniz başlık ismini değiştebilirsiniz.Bu işlemleri yaptıktan sonra bilgisayarınızda yüklü olan mp3 müzik dosyalarını oluşturduğunuz playlist'in içine atıp aşağıdan apply yani onayla tuşuna basıyorsunuz.

İphone 5 Film Yükleme Detaylı Anlatım

Müzik yüklemeye göre film yüklemek biraz daha zor çünkü iphone 5 mp4 format türünün dışında filmleri çalıştırmıyor.O yüzden farklı formatlarda bir filmi ipohne 5 e atmak için bir çeviriciye ihtiyacınız olacak.Full sürüm Mp4 video converter bulmak biraz zor.Çünkü çoğu paralı oluyor.Ama google da biraz ararsanız mutlaka bulunur.Mp4 video converteri indirdikten sonra iphone yüklemek istediğiniz filmi bu programda çeviriyorsunuz.Çevirdikten sonra yine aynı müzik işleminde olduğu gibi itunes programını açıp filmi içine sürükleyeceksiniz.

Paylaş:

Sonraki
Önceki

Öne Çıkan Yazı

Kızamıkçık Nedir? Belirtileri Nelerdir?

Kızamıkçık Nedir? Kızamıkçık rubella adını verdiğimiz virüsün neden olduğu çocukluk çağı döküntülü hastalıklarından birisidir.Genellikle ...

NETİVİDİ KİMDİR?


2012 yılında yayın hayatına başlayan Netividi; sağlık başta olmak üzere hayatın her alanında (yaşam, bilim,kültür,teknoloji vb)özgün ve benzersiz makaleler yazarak içerik üreten blog sitedir.

Bu noktadaki asıl amacımız; kaliteli Türkçe içerik oluşturarak Türk internet kullanıcısına hizmet etmektir.
Saygı ve sevgilerimizle...