Hayvanlar yavrularını nerede büyütürler,Hayvanlar ve yavruları

Hayvanlar yavrularını nerede büyütürler,Hayvanlar ve yavruları

hayvanlar,yavru hayvanlar,büyüme şekilleri
hayvanlar yavrularını nerede büyütür
Hayvanlar Yavrularını Nerede Ve Nasıl Büyütürlür
Hayvanlar yavrularını nerede büyütürler diye arama yapıp bizim sayfamızı bulduğunuza göre siz çok meraklı 7-8 yaşlarında minik bir çocuk olmalısınız..Her hayvan yavrusunu farklı şekilde büyütür.Yani teknik olarak tek bir yer söylemek maalesef mümkün değil.Olayı şöyle anlatmak daha doğru olacak hayvanların yavruları insanların yavrularını büyütmesi kadar zor olmuyor.Onlar dünyaya daha çabuk adapte oluyor.Mesela bir fil doğar doğmaz yürümeye yada zürafa doğar doğmaz yürümeye başlayabiliyor.Yada bir balık doğar doğmaz yüzmeye başlıyor.Bazı ististanaları var tabiki mesela kuşlar yumurtadan çıkar çıkmaz uçamıyor onları anneleri ağaçların üstünde yada binaların çatısında otlarlardan oluşan evlerinde saklıyor ağzıyla besliyor belli bir olgunluğa eriştiği zamanda aşağı atıyor ki uçmayı öğrensin.

Paylaş:

Sonraki
Önceki

Öne Çıkan Yazı

Kızamıkçık Nedir? Belirtileri Nelerdir?

Kızamıkçık Nedir? Kızamıkçık rubella adını verdiğimiz virüsün neden olduğu çocukluk çağı döküntülü hastalıklarından birisidir.Genellikle ...

NETİVİDİ KİMDİR?


2012 yılında yayın hayatına başlayan Netividi; sağlık başta olmak üzere hayatın her alanında (yaşam, bilim,kültür,teknoloji vb)özgün ve benzersiz makaleler yazarak içerik üreten blog sitedir.

Bu noktadaki asıl amacımız; kaliteli Türkçe içerik oluşturarak Türk internet kullanıcısına hizmet etmektir.
Saygı ve sevgilerimizle...