Bilgisayara nasıl şarkı indirilir,Ücretsiz şarkı indirme programları

Bilgisayara nasıl şarkı indirilir,Ücretsiz şarkı indirme programları

şarkı indirme,şarkı indir,bedava şarkı indirme programı
şarkı indirme programları
 Bilgisayara ücretsiz şarkı indirmek biliyorsunuz telif haklarından dolayı normalde yasak ama bu yasağın bir yaptırımı yok o yüzden dilediğiniz kadar indirebilirsiniz :D Bu konuda bi korkunuz olmasın.Ama tabiki eğer sanatçıyı seviyorsanız korsan olarak değil de müzik marketlerinden orjinal cdsini alırsanız daha etik olur.

Neyse şarkıları mp3 olarak veya video klipleri indirmek için bir kaç tane popüler program var dilediğinizi indirip kullanabilirsiniz..Benim size tavsiyem,yıllardan beri kullandığım ares programı ama şu anda daha popüler olan bearshare..

Aşağıya indirme linklerini koyuyorum.Artık hangisini indirmek isterseniz indirin.İndirme linki güvenlidir yani virüs taraması yapılmıştır ancak siz yinede indirdikten sonra varsa virüs programınınız bir tarattırın ne olur ne olmaz..Ama ben test ettim sağlam linkleri gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz..

Ares müzik indirme programı indirmek için tıklayın...
Bearshare mp3 müzik indirme programını indirmek için tıklayın..

Paylaş:

Sonraki
Önceki

Öne Çıkan Yazı

Kızamıkçık Nedir? Belirtileri Nelerdir?

Kızamıkçık Nedir? Kızamıkçık rubella adını verdiğimiz virüsün neden olduğu çocukluk çağı döküntülü hastalıklarından birisidir.Genellikle ...

NETİVİDİ KİMDİR?


2012 yılında yayın hayatına başlayan Netividi; sağlık başta olmak üzere hayatın her alanında (yaşam, bilim,kültür,teknoloji vb)özgün ve benzersiz makaleler yazarak içerik üreten blog sitedir.

Bu noktadaki asıl amacımız; kaliteli Türkçe içerik oluşturarak Türk internet kullanıcısına hizmet etmektir.
Saygı ve sevgilerimizle...