Bebek olması için okunacak dualar,çocuğu olmayanların okuması gereken dualar

Bebek olması için okunacak dualar,çocuğu olmayanların okuması gereken dualar

bebek olması için okunacak dua
Öncelikle anne ve baba adayları evlat sahibi olmak isteyen müslümanlar şunu iyi bilmeli ki Allah dilediğine çocuk verir.Kuran ayetiyle sabittir.O yüzden çocuğum olmuyor diye sakın ha sakın isyan içerisine girmeyin neden benim çocuğum olmuyor diye aşırılıklara kaçmayın.Allahtan ümidinizi kesmeden tıbbi olarak nedenlerini araştırın ve bol bol dua edin aşağıda 3 ayrı dua buldum size göre İnşallah bir evlat sahibi olursunuz.

* Çocuğu olmayan bir hanım,Allahü Teala'nın {Yâ Musavvir} İsmi Şerifi'ni güneş battıktan sonra 7 gün 21 defa okursa,Allahü Teala'nın izni ile evlat sahibi olması umulur.

* Çocuğu olmayanlar 5 vakit namazdan sonra 1000 defa { Lâ ilahe illallah}deyip de '' Ya Rabbi ! Bana salih bir çocuk ihsan et'' diye her gün dua ederse, Allahü Teala nın izni ile evlat sahibi olması umulur.

 * Çocuğu olmayan eşler her gün istiğfar etmeye devam ederse,Allaü Teala nın izni ile çocukları olur.

Paylaş:

Sonraki
Önceki

Öne Çıkan Yazı

Kızamıkçık Nedir? Belirtileri Nelerdir?

Kızamıkçık Nedir? Kızamıkçık rubella adını verdiğimiz virüsün neden olduğu çocukluk çağı döküntülü hastalıklarından birisidir.Genellikle ...

NETİVİDİ KİMDİR?


2012 yılında yayın hayatına başlayan Netividi; sağlık başta olmak üzere hayatın her alanında (yaşam, bilim,kültür,teknoloji vb)özgün ve benzersiz makaleler yazarak içerik üreten blog sitedir.

Bu noktadaki asıl amacımız; kaliteli Türkçe içerik oluşturarak Türk internet kullanıcısına hizmet etmektir.
Saygı ve sevgilerimizle...