Doğalgaz faturası hesaplama,2013 doğalgaz 1 metreküp fiyatı ne kadar

Doğalgaz faturası hesaplama,2013 doğalgaz 1 metreküp fiyatı ne kadar

doğalgaz fatura hesaplama,1 metreküp doğalgaz ne kadar,doğalgaz fiyatları 2013
güncel 1 metreküp doğalgaz fiyatı
Malumunuz havalar gitgide soğumaya başladı..Kombiler harıl harıl yanıyor.Faturalı doğalgaz aboneleri ay sonu kaç lira doğalgaz faturası geleceğini merak ediyor.Kartlı doğalgaz aboneleri bu açıdan kafaları rahat ancak faturalı olunca ne kadar fatura geleceğini bilmek istiyor insan.Bunun için başkentgaz online fatura hesaplama modülü geliştirmiş..kaç metreküp yaktığınızı yazıyorsunuz hesapla dediğiniz zaman kaç lira fatura geleceğini otamatik çıkıyor.Aşağıdaki liste ve verdiğim linkteki 1 metreküp doğalgaz fiyatı devamlı olarak güncellenmektedir şu an 2013 aralığın metreküp fiyatını görmektesiniz.Mesela Ocak 2014 yılında 1 metreküp doğalgazın fiyatında düşme,yada zam olduğunda otomatik güncellenecektir.

Abone Grubu     1 kWh Bedeli TL/kWh     1 m3 Bedeli TL/m3     KDV     1 m3 Bedeli TL/m3 (KDV li)
Konut Aboneleri    0.08461993 TL/kWh    0.898557  TL/m3    %18    1.06  TL/m3

Şu anda güncel tarife konut için yukarıdaki fiyat.Ancak siz hesap makinesiyle felan hiç uğraşmadan online doğalgaz fatura hesaplama linkine tıklayın ve solda faturamı hesapla sekmesine tıklayıp kaç metreküp yaktığınızı yazın o size otomatik hesaplasın.

Paylaş:

Sonraki
Önceki

Öne Çıkan Yazı

Kızamıkçık Nedir? Belirtileri Nelerdir?

Kızamıkçık Nedir? Kızamıkçık rubella adını verdiğimiz virüsün neden olduğu çocukluk çağı döküntülü hastalıklarından birisidir.Genellikle ...

NETİVİDİ KİMDİR?


2012 yılında yayın hayatına başlayan Netividi; sağlık başta olmak üzere hayatın her alanında (yaşam, bilim,kültür,teknoloji vb)özgün ve benzersiz makaleler yazarak içerik üreten blog sitedir.

Bu noktadaki asıl amacımız; kaliteli Türkçe içerik oluşturarak Türk internet kullanıcısına hizmet etmektir.
Saygı ve sevgilerimizle...