Malın satılması için dua,bir malın tez satılması için okunacak dua


malın tez satılması için dua
 Malın çabuk satılması için okunacak dua

Arsa,Araba,ev yada herhangi bir değerli malınızı satmak istiyorsunuz ve satışa çıkardınız ancak bir türlü alıcı çıkmıyor yada tam değerini veren kişiler çıkmıyor ise aşağıdaki duayı o malın üzerine okursanız o malı tez elden,değerince satmanıza yardımcı olur.O yüzden bir malı tez elden satmak istiyorsanız,o malın üzerine 7 defa duha suresi ve 7 defa fil suresi okuyun ve üfleyin yücü Allahın izniyle en kısa zamanda o malınız satılacaktır.Aşağıda duhan suresi ve fil suresi hem arapça hem türkçe anlamı yazılmıştır.Sureseleri ezbere bilmiyorsanız aşağıdan okuyabilirsiniz.Alllah dualarınız kabul etsin..

Fil Suresi

1.Elem tera keyfe feale rabbüke bi eshaabil fiyl  2.Elem yec'al keydehüm fii tadliyl  3.Ve ersele aley him tayran ebâabiyl  4.Termiyhim bi hıcâaratim min sicciyl  5.Fecealehüm Ke asfim me'küül

1.Rabbin fil sahiplerine neler etti, görmedin mi?  2.Onların kötü planlarını boşa çıkarmadı mı?  3.Onların üstüne ebâbil kuşlarını gönderdi. 4.O kuşlar, onların üzerlerine pişkin tuğladan yapılmış taşlar atıyordu.
5.Böylece Allah onları yenilip çiğnenmiş ekine çevirdi.

Duhan Suresi

Ved duha .Vel leyli iza seca.Ma veddeake rabbüke ve ma kala.Velel ahiratü hayrun leke minel üla.Ve le sevfe yu'tıyke rabbüke fe terda.E lem yecidke yetiymen fe ava.Ve vecedeke dallen fe heda .Ve vecedeke ailen fe ağna.Fe emmel yetiyme fela takhar.Ve emmes saile fe la tenher.Ve emma bi nı'meti rabbike fe haddis.

1 Andolsun kuşluk vaktine,2 ve dindiği zaman o geceye ki,3 Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı!
4 Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır,5 ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! 6 O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? 7 Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı?
8 Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? 9 Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)!
10 El açıp isteyeni de azarlama! 11 Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat! BU YAZIYA YORUM YAPIN...

5 Yorum

27 Ocak 2014 12:35

Burda yazdığın duha suresi duhan değil

Adsız
18 Haziran 2014 10:53

yuppiii.evdeki herşeyi sattım..babam köyden gelince aazıma sçcaak..

cihan
19 Temmuz 2014 04:10

ulan o.ç ateist biraz insan ol değilsen de sus ağzımı açtırma bu ramazanda

Adsız
27 Eylül 2014 23:34

@Adsızsiz ateisteler zaten gelen giden
Agziniza ediyor allaha kul olmayan
Herkesin kolesidir

Adsız
22 Ocak 2015 21:34

küfretmeyin varsın onlar küfrü tatsın ve pişman olsunlar bizler yapmamalıyız bizler biliyoruz onlar ise hakikati bilmiyorlar onlara bunu yaparak kendinize zulüm etmeyiniz.

Yorum Gönder

Bir google hesabınız yoksa yorumlama biçimi profilinden "Anonim" veya Adı/URL sekmesini seçin...